Komplexná starostlivosť o zbrane GNP for GUN

Vážení zákazníci,

predstavujeme inovatívne produkty pre majiteľov všetkých typov strelných zbraní – spreje značky GNP a NANOPROTECH. Každý produkt bol starostlivo testovaný a vytvorený na mieru danej problematike. Produkty sa medzi sebou dobre dopĺňajú a vy tak môžete dopriať svojej zbrani kompletnú starostlivosť – čistenie, odmastenie, premazanie a následné dlhodobé zakonzervovanie.
  • Vhodné na strelné, plynové aj vzduchové zbrane.
  • Nie sú agresívne voči žiadnym materiálom, nenarušujú drevo, plast, gumu, ani brunier (černenie).

260fde2b-32ba-4e5e-bff0-86f0bec5f9bd

 

GNP Bore Cleaning Foam

Pena na čistenie hlavní. Vďaka penovej konzistencii sa lepšie dostane do ťažšie dostupných miest. Následné čistenie je tak oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. vo_eshop_gun cleaner_1

 

GNP Gun Cleaner

Čistič zbrane. Tekutý roztok ľahko aplikujete vďaka rozprašovaču a účinne vyčistíte meď, zinok, olovo, karbón, tombak a iné nečistoty. Vhodný tam, kde nie je potrebné penové čistenie.

551940d7-3cc8-47df-bbff-bf896661c06c

 

GNP Degreaser Cleaner

Odmasťovač na zbrane rýchlo a bezo zvyšku rozpustí staré oleje, tuky, čistidlá a iné silné znečistenie z kovových a plastových povrchov. Roztok nijako nepoškodzuje černenie (brunier), plasty, laky, drevo ani iné materiály.340a16b6-413f-45e5-aff6-5f6e2ea17a36

 

GNP Gun Oil

Efektívne premazáva mechanizmy strelných zbraní a dlhodobo zbraň konzervuje. Môžete sa tak spoľahnúť, že pri dlhodobom skladovaní alebo používaní v mokrom prostredí sa neobjaví na zbrani korózia.

 75588133-c076-3c53-42f3-5fb10728ec36

NANOPROTECH Gun

Produkt, ktorý zbraň vyčistí, premaže a zároveň zakonzervuje. Vhodné pre tých, ktorí preferujú všetko v jednom spreji. Film z nanočastíc ochráni strelné zbrane pred koróziou až  jeden rok, dlhodobo premazáva zbraňové mechanizmy a zabraňuje zachytávaniu povýstrelových splodín. Aplikácia roztoku predĺži životnosť strelnej zbrane a zabezpečí jej funkčnosť aj v extrémnych podmienkach.

Hlavní kategorie

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie