Do kedy môžete objednávať? A kedy si dávame pauzu?

Vyberať vianočné nanodarčeky u nás je istota radosti pod stromčekom. Aby ste však všetko stihli a potešili svojich blízkych, objednávajte včas. Posledné tohtoročné objednávky budeme odosielať v stredu 22. decembra a dovtedy si u nás môžete objednávku aj osobne vyzdvihnúť.

Všetky balíčky k vám posielame vždy maximálne do druhého pracovného dňa a naši dopravcovia ich väčšinou doručia do troch dní od prevzatia. Objednávky uskutočnené do 16. decembra tak s veľkou pravdepodobnosťou stihnete položiť pod vianočný stromček. Ale viete, ako to chodí: dopravcovia budú mať posledné predvianočné dni čo robiť, aby všetky darčeky vôbec stihli doručiť. Nespoliehajte sa preto na rýchleho kuriéra a nakupujte s časovou rezervou.

Od 23. decembra do 2. januára sa budeme venovať svojim rodinám a blízkym. Veríme, že aj vy budete mať sviatočné dni plné pohody a spokojnosti. Ďalšie balíčky pre vás odošleme hneď prvý pondelok v novom roku 2022.

 

16. 12. 2021 = odporúčame vytvoriť posledné objednávky,

22. 12. 2021 = posledný deň, kedy odosielame objednávky,

23. 12. 2021 až 2. 1. 2022 = nepracujeme, odpočívame.

 

Tak sa nespoliehajte na Ježiška a mrknite sa do nášho e-shopu, ešte máte trocha času – jedinečné nanoprodukty čakajú. Tento rok napríklad výhodné súpravy v parádnom darčekovom balení.

Prajeme krásne sviatočné dni a veselé Vianoce.

 

Váš tím INPRODUCTS

Hlavní kategorie

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie