GNP Autokozmetika Waterless & Wax 3v1

Kód: 55
30,39 € 25,12 € bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

S Autokozmetikou Waterless & Wax 3v1 vrátite svojmu vozidlu pôvodnú farbu aj lesk za pár minút. Jednoduchá aplikácia rozstrekovačom, bez použitia jedinej kvapky vody, špinu stačí jednoducho zotrieť. Ochranná vrstva z nanočastíc zaistí až na jeden mesiac odolnosť proti prachu, hmyzu a nečistotám. Ideálna na lak aj sklá automobilov a motoriek, vnútorné a exteriérové plasty aj zrkadlá alebo svetlá. Súčasťou balenia je utierka z mikrovlákna na očistenie a rozleštenie a prípravok GNP na čistenie a ochranu autoskiel.

Detailné informácie

Podrobný popis

GNP Autokozmetika Waterless & Wax 3v1 vráti vášmu autu priebehu niekoľkých minút reprezentatívny vzhľad. Pred dôležitým pracovným stretnutím, obchodným rokovaním alebo rodinnou oslavou. Prípravok sa správa ako čistič a tekutý vosk. Na povrchu karosérie vytvorí ochrannú vrstvu nanočastíc, vďaka ktorej odstránite špinu ľahkým zotretím a ktorá automobil ochráni pred usadzovaním nečistôt. S jedinou fľaštičkou prípravku vyčistíte 15 až 50 m2 karosérie.

Súčasťou balenia je aj 150 ml prípravku GNP čistenie a ochrana autoskiel, s ktorým sklá a zrkadlá svojho auta perfektne vyčistíte.

Prečo si vybrať

ikona__nanoprotech-stity_mytí-bez-použití-vody

Umýva vozidlo bez jedinej kvapky vody

Po nanesení preniknú nanočastice nečistotami a počas niekoľkých sekúnd narušia ich priľnavosť ku karosérii. Špinu stačí jednoducho zotrieť.
ikona__nanoprotech-stity_poskytuje-lesk

Vracia pôvodnú farbu a lesk

Prípravok opraví trhliny a vyplní póry karosérie. Vyhladením štruktúry a odstránením nečistôt získa lak späť svoju pôvodnú farbu a lesk.
ikona__nanoprotech-stity_prodluzuje-zivotnost

Dlhodobá ochrana pred nečistotami

Roztok vytvorí na čistenom povrchu ochrannú vrstvu, ktorá zabráni zachytávaniu vody a nečistôt (prach, hmyz). Ochranný efekt nanočastíc trvá až 1 mesiac.
ikona__nanoprotech-stity_vodeodolne

Zabezpečí dokonalú priehľadnosť okien

Po nanesení preniknú nanočastice GNP čistenie a ochrana autoskiel nečistotami a v priebehu minúty narušia ich priľnavosť k čistenému povrchu. Usadeniny stačí jednoducho zotrieť.

Ako funguje

SK_gnp_princip 1 SK_gnp_princip 2 SK_gnp_princip 3

Predstavenie GNP produktov pre automobily

Vyčistíte a ochránite

 • lak a sklá automobilov,
 • plexisklá a lakované časti motocyklov,
 • vnútorné a exteriérové plasty,
 • zrkadlá, sklá, svetlá.

Ako súpravu používať

Roztok používajte na mierne znečistený lak. Výrazne znečistenú karosériu (napr. od blata) najprv opláchnite.

 1. Rozstrekovačom naneste prípravok zo vzdialenosti 20 až 30 cm na plochu cca 50 × 50 cm a nechajte ho 40 sekúnd pôsobiť.
 2. Pomocou čistej utierky z mikrovlákna (je súčasťou balenia) odstráňte nános nečistôt. Prach stierajte čistou stranou utierky ťahom k sebe – netlačte proti laku.
 3. Zvyšky prípravku rozleštite čistou utierkou z mikrovlákna. Produkt môžete použiť aj po vyčistení auta v umyvárni na dosiahnutie dokonalého lesku – aplikujte prípravok na miesta, kam sa kefy v autoumyvárni bežne nedostanú.

Prípravok používajte pri teplotách v rozmedzí 5 až 35 °C. Prípravok nenechávajte zaschnúť na povrchu. Nádobku s prípravkom skladujte mimo dosahu detí v originálnom balení a pri teplotách 5 až 45 °C. Pri poklese teploty pod 5 °C a zamrznutiu roztoku môže dôjsť k jeho znehodnoteniu.

Technické vlastnosti

 • dlhodobá ochrana očisteného povrchu pred dažďom a nečistotami,
 • spotreba: 15 až 50 ml na 1 m2 karosérie podľa miery znečistenia,
 • obsah balenia: 750 ml prípravku Waterless & Wax 3v1 v rozprašovači, 150 ml prípravku Glass & Mirrors Cleaner Automotive v rozprašovači, 3× utierka z mikrovlákna, jednorazové rukavice.
 • čas použiteľnosti: minimálne 3 roky od dátumu výroby.

Zloženie

Ionizovaná voda, povrchovo aktívna látka (tenzid), pomarančový olej, ethanaminium polydimethylsiloxan, patentovaná prísada GNP.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Autokozmetika
Záruka: 2 roky
Súčasťou balenia: 750 ml prípravku GNP Waterless & Wax 3v1, 150 ml prípravku GNP čistenie a ochrana autoskiel, utierka z mikrovlákna, jednorazová rukavice
Expirácie: 3 roky
Značka: GNP
Objem: 750 ml + 150 ml
Obal: Mechanický rozprašovač
Poistka: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie