NANOPROTECH Auto Moto Anticor (antikorózne mazivo) 300 ml

Kód: 99
22,89 € 18,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Velikosti:

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_anticor    eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_150_anticor    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_300_anticor

S NANOPROTECH Auto Moto Anticor zabránite zamŕzaniu zámkov a dverí a na svojom vozidle, štvorkolke alebo motorke zamedzíte vzniku korózie. Nanočastice vytvoria po nanesení na kovovom povrchu ochranný film, ktorý až 12 mesiacov odpudzuje vodu a chráni pred poškodením posypovou soľou. Vďaka spreju ľahko odstránite koróziu a zabránite jej vzniku. Ideálny na uvoľnenie stuhnutých mechanizmov a proti ich zamŕzaniu pri nízkych teplotách. Ochráni, premaže, zakonzervuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

NANOPROTECH Auto Moto Anticor ochráni exponované autodiely pred pôsobením počasia a agresívnej posypovej soli. Nanesením roztoku s nanočasticami predĺžite životnosť svojej štvorkolky, auta či motorky a vyhnete sa častým a drahým návštevám servisu.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vášmu vozidlu pomôže

ikona__nanoprotech-stity_odolá-slanému-prostředí

Ochráni pred koróziou a posypovou soľou

Po aplikácii vytvoria nanočastice na súčiastkach ochranný film, eliminujú vodu a až na 1 rok zabránia prístupu vode i soli. Zakonzervovaný podvozok alebo výfuk bez problémov vydrží celú zimnú sezónu.
ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rzi

Uľahčí odstránenie hrdze

Súvislá vrstva nanočastíc na súčiastke poruší väzby medzi kovovým povrchom a hrdzou. Vďaka tomu odstránite koróziu a znečistenie obyčajnou handrou alebo kefou.
ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šrouby

Uvoľní stuhnuté mechanizmy

Po aplikácii zanesú nanočastice mazivo pod hlavice stuhnutých skrutiek a pomôžu vám ich uvoľniť bez námahy. Jednotlivé súčiastky vymeníte pri údržbe oveľa rýchlejšie!
ikona__nanoprotech-stity_rozpohybuje-zamrzlé-mechanismy

Ochráni pred zamrznutím

Roztok Nanoprotech Auto Moto Anticor znižuje trenie aj pri teplotách hlboko pod nulou. Po aplikácii spreja súčiastky nezamrznú a zostanú dokonale pohyblivé aj v zimnom období. Zámok autá i kryt palivovej nádrže odomknete aj v tuhej zime. 

NANOPROTECH Auto Moto Anticor ochráni

Nanočastice v spreji ochránia a premažú

  • zámky dverí, kufra a kapoty,
  • mechanizmy závesných a ťažných zariadení,
  • pánty, kĺbové spoje a čapy,
  • skrutky a matice,
  • gumové tesnenia dvier.

Spokojní zákazníci tvrdia

reference_web_petr novak

Ohlasy z médií

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Auto Moto Anticor používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok na určený povrch nanášajte súvislou vrstvou zo vzdialenosť 10 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.
  2. Po nanesení počkajte 15 minút a prebytočný roztok zotrite.

Technické vlastnosti

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Antikorózne mazivá
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 300 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie