NANOPROTECH Auto Moto Electric (ochrana elektroniky) 150 ml

Kód: 49
16,19 € 13,38 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Velikosti:

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_am electric    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_150_am electric

Oživte elektroniku svojho vozidla a ochráňte ju pred vlhkosťou a oxidáciou s NANOPROTECH Auto Moto Electric. Aplikáciou unikátneho roztoku s nanočasticami zamedzíte preniknutiu vody, čím až na 12 mesiacov zabránite skratu, oxidácii a zničeniu drahej elektroniky. Sprej tiež pomáha odstraňovať hrdzu, čistiť zanesené kontakty či obnovovať ich funkciu po navlhnutí. Výrazne predlžuje životnosť a šetrí náklady na opravy. Vhodný pre batérie, rozvodové a poistkové skrine a ďalšiu elektroniku.

Detailné informácie

Podrobný popis

NANOPROTECH Auto Moto Electric chráni elektroniku a elektrické súčiastky v aute či motocykle pred pôsobením dažďa, vlhkosti a terénnych nečistôt až 1 rok. Aplikáciou roztoku predĺžite životnosť svojho vozidla a ušetríte si časté a drahé návštevy servisu.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vášmu vozidlu pomôže

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratem

Ochráni pred skratom a oxidáciou

Po aplikácii priľnú nanočastice ku kovovým spojom a zamedzia prístup molekulám vody, a tým zabránia skratu a zničeniu drahej riadiacej elektroniky. Tenký film nanočastíc zároveň zamedzí oxidácii.
ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektroniku

Zachráni navlhnutú elektroniku

Nanočastice vytlačia zo spojov a kontaktov molekuly vody a obnovia funkčnosť elektronického zariadenia. Zariadenie bude fungovať ako predtým – a navyše zostane chránené proti korózii.
ikona__nanoprotech-stity_bbnovuje-kontakty

Vyčistí kontakty a uľahčí odstránenie hrdze

Súvislá vrstva nanočastíc na súčiastke poruší väzby medzi kovovým povrchom a hrdzou. Výraznejšiu koróziu a znečistenie odstránite obyčajnou kefkou, roztok vyčistí zanesené kontakty.

O svoje vozidlo sa nebudete báť


Nanočastice v spreji zakonzervujú a ochránia pred koróziou

  • batérie a ich kontakty,
  • rozvodové a poistkové skrine,
  • servá a krokové motory,
  • alternátory a indukčné cievky,
  • konektory a rôzne druhy kontaktov.

Spokojní zákazníci tvrdia

reference_web_jiri fonten

O NANOPROTECH Auto Moto Electric napsali

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Electric používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok aplikujte na vnútorné súčiastky prístrojov vypojených zo siete; na určený povrch ho nanášajte súvislou vrstvou zo vzdialenosti 15 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.
  2. Po nanesení počkajte 15 minút, potom prebytočný roztok zotrite.
  3. Na úplnú aktiváciu ochrany odporúčame počkať 24 hodín. Potom môžete ošetrené zariadenie bežne používať. Ak si nie ste s aplikáciou roztoku istí, zavolajte nám na +420 778 494 495, radi vám poradíme.

Varovanie: Sprej Nanoprotech Electric slúži na ochranu elektrických kontaktov pred vlhkosťou a oxidáciou. Videá s ponorenou žiarovkou sú ukážkou maximálnej izolácie, akú výrobok dokáže zabezpečiť. Pokus sme robili pod dohľadom odborníkov – za žiadnych okolností ho neskúšajte napodobňovať!

Technické vlastnosti

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana elektroniky a kontaktov
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie