NANOPROTECH Gun (3v1 vyčistí, premaže, zakonzervuje) 150 ml

Kód: 66
15,79 € 13,05 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Velikosti:

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_gun    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_150_gun    eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_300_gun

S NANOPROTECH Gun bude vaša zbraň v perfektnej kondícii. Nanesením roztoku na báze oleja zbraň vyčistíte od povýstrelových splodín a zbraňové mechanizmy dokonale premažete a zakonzervujete s funkčnosťou aj v extrémnych teplotách. Tenký film z nanočastíc, ktorý sa po kovovom povrchu rozprestrie a priľne k nemu, materiál až na 12 mesiacov ochráni pred vlhkosťou a zabráni vzniku korózie. Vhodný pre všetky kovové časti zbraní a šetrný k ich dreveným, gumovým i plastovým prvkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorením nanočasticového filmu chráni Nanoprotech Gun strelné zbrane pred oxidáciou až 1 rok. Dlhodobé premazanie zbraňových mechanizmov zaisťuje olejová zložka prípravku. S NANOPROTECH Gun Cleaner predĺžite životnosť svojej zbrane a získate istotu jej funkčnosti aj vo vypätých situáciách.

Na dokonalé odstránenie povýstrelových splodín odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Gun Cleaner, ktorý môžete vďaka absencii zápachu používať aj doma.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vašej zbrani pomôže

ikona__nanoprotech-stity_prodluzuje-zivotnost

Zakonzervuje ju až na 1 rok

Nanoprotech Gun vytlačí molekuly vody a vytvorí ochranný film. Tým ochráni povrch aj vnútorné mechanizmy zbrane pred hrdzavením – pri skladovaní aj použití v teréne.
ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiály

Nepoškodí drevo, plast ani gumu

Oproti konkurenčným výrobkom je prípravok k bežným materiálom šetrný. Aplikáciou roztoku nepoškodíte okrasné ani funkčné prvky z gumy, dreva či plastov.
ikona__nanoprotech-stity_rozpohybuje-zamrzlé-mechanismy

Ochráni pred zamrznutím

Nanoprotech Gun si svoje mazacie a konzervačné vlastnosti zachováva až do -80 °C. Máte tak istotu, že vaša zbraň bude spoľahlivá aj v hlbokých mrazoch.

Zaistí dokonalú funkčnosť vašich zbraní


Nanočastice v spreji zakonzervujú, premažú a ochránia

  • hlaveň, záver a kohút,
  • vratnú a biciu pružinu, pružinu úderníka,
  • všetky kovové časti zbrane,
  • pohyblivé mechanizmy zbrane.

Spokojní zákazníci tvrdia

reference_web_petr motzbauchel

Ohlasy z médií

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Gun používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte na určený povrch v súvislej vrstve zo vzdialenosť 10 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.
  2. Po nanesení počkajte 30 minút a prebytočný roztok zotrite.  Aplikácia NANOPROTECH Gun – manuál.

Technické vlastnosti:

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie:

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Antikorózne mazivá
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 30.1.2021
Český a kvalitní výrobek, který dle mého názoru na našem trhu nemá konkurenci. Produkt jsem otestoval zatím jen na zkoušku, ale musím říct, že poměr cena/výkon je opravdu parádní. Za mě rozhodně doporučuji a až mi výrobek dojde, tak si objednám další :-) Pokud by někdo chtěl kvalitní chemii na ošetření zbraní, tak ať to rozhodně vyzkouší ;-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie