NANOPROTECH Home (antikorózne mazivo) 150 ml

Kód: 60
15,39 € 12,72 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Velikosti:

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_home    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_150_home

S NANOPROTECH Electric ochránite svoje elektrické prístroje pred vodou a navlhnutú elektroniku vrátite späť k životu. Jedinečným sprejom nanesiete na elektrické kontakty tenký film z nanočastíc, ktorý vytvorí nepriepustnú bariéru a zabráni preniknutiu vody s ochranou až na 12 mesiacov. Aplikáciou roztoku eliminujete vlhkosť, odstránite začínajúcu oxidáciu a vrátite funkčnosť dosluhujúcej elektronike. Chráni tiež pred skratom a prebíjaním. Ideálny pre vysokonapäťové prístroje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej NANOPROTECH Home chráni dielenské aj záhradné náradie pred hrdzavením a pomáha ich znova rozhýbať. Aplikáciou roztoku s nanočasticami uvoľníte stuhnuté súčiastky, predĺžite životnosť strojov a výrazne znížite náklady na ich opravy.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vašej domácnosti pomôže

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rzi

Odstráni hrdzu

Nanočastice s účinnou látkou preniknú hrdzou a špinou, zachytia sa na kovovom povrchu a vytvoria na ňom ochrannú vrstvu. Koróziu a znečistenie tak odstránite takmer okamžite. Nanoprotech Home navyše zabráni tvorbe hrdze až na 1 rok.
ikona__nanoprotech-stity_promazava

Zabráni vŕzganiu a dreniu

Olejový základ spreja zabráni dreniu a škrípaniu pántov, garážových brán a ďalších kĺbových mechanizmov. A to až na 1 rok – vďaka nanočasticiam a ich povrchovej priľnavosti vyniká roztok bezkonkurenčnou trvanlivosťou.
ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šrouby

Uvoľní stuhnuté súčiastky

Po aplikácii spreja zanesú nanočastice mazivo pod hlavice stuhnutých skrutiek a ďalších spojov a pomôžu ich uvoľniť. Kryt rôznych zariadení a rozvodov otvoríte za pár sekúnd.
ikona__nanoprotech-stity_rozpohybuje-zamrzlé-mechanismy

Rozhýbe zamrznuté mechanizmy

Mazacie vlastnosti si Nanoprotech Home udržuje až do -80 °C. Nanesením roztoku zabránite aj zamrznutiu zámku. A zamrznuté súčiastky v priebehu niekoľkých minút rrozhýbete. 

Využijete v dielni i domácnosti


Nanočastice v spreji premažú a ochránia

  • záhradnú techniku, kosačky a píly,
  • zámky dverí a okien,
  • inštalatérske rozvody,
  • pánty a kĺbové spoje,
  • čapy, skrutky a matice,
  • gumové tesnenia.

Spokojní zákazníci tvrdia

Produkty NANOPROTECH využíváme pravidelně. K našim potřebám jsou podle našich zkušeností nejvhodnější spreje Electric a Home. Nanoprotech Home se osvědčil pro své antikorozní účinky. Toho využíváme k ochraně šroubových spojů plynoměrů zejména ve vlhkém prostředí. Využíváme i jeho nadstandardní kvality v oblasti maziv. Se spreji ošetřujeme závitové spoje u součástí elektronických systémů měření, což nám umožňuje jejich následnou snadnou výměnu. Právě se zatuhlými spoji měli v minulosti naši servisní pracovníci problémy. Nejproblematičtější byl zejména spoj hliník-hliník. Po aplikaci spreje NANOPROTECH Home se nám tyto nepříjemné závady podařilo výrazně eliminovat.

Bc. Pavel Nedělka Vedoucí technických služeb společnosti RWE Západní Čechy (dnes pod značkou GridServices).

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Home používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok na určený povrch nanášajte súvislou vrstvou zo vzdialenosť 10 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.
  2. Po nanesení počkajte 15 minút a prebytočný roztok zotrite.

Technické vlastnosti

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech. 

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Antikorózne mazivá
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie