Sada Solitaire na údržbu obuvi

Kód: 714
36,90 € 30,50 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Súprava Solitaire na údržbu obuvi obsahuje všetko, čo potrebujete na komplexnú starostlivosť o vašu obuv –  čistič s kefkou Solitaire Sneaker Cleaner, impregnačný sprej Solitaire Sneaker Protector, osviežovač obuvi Solitaire Sneaker Fresh, mikrovláknovú utierku Solitaire a čistiacu špongiu INPRODUCTS.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Udržiavať obuv v perfektnom stave je so súpravou na údržbu obuvi Solitaire veľmi jednoduché, pretože vašej obuvi poskytne komplexnú starostlivosť. Odporúčame ju najmä ľuďom, ktorí nosia radi tenisky a športovú obuv či používajú ďalšie športové doplnky. Súpravu však môžete použiť na údržbu celej domácnosti.

Pre milovníkov tenisiek typu sneaker odporúčame zakúpiť aj oživovač bielej farby Solitaire Sneaker White. Tenisky, ktoré sa môžu prať, šetrne vyperiete v géle na pranie obuvi Solitaire Sneaker Wash.

Súprava Solitaire na údržbu obuvi obsahuje:

700_solitaire-1905900-sneakercleaner-75ml-72dpi-a-1920x1920

 

1x Čistič obuvi s kefkou Solitaire Sneaker Cleaner

 

S čističom Solitaire Sneaker Cleaner s integrovanou kefkou vyčistíte vašu obuv a doplnky z textilu, syntetiky alebo kože. Čistič je vhodný aj na okraje podrážok, preto je vhodný na textilnú obuv vrátane tenisiek typu sneaker. Zároveň vyčistí aj špinavé stielky, čo oceníte najmä v lete. Poradí si aj so šiltovkami a batohmi. Využijete ho však v celej domácnosti, pretože si poradí so škvrnami na koberci, vyčistí sedačky a kreslá s textilnými poťahmi.

 

703_solitaire-905901-sneakerprotector-250ml-72dpi-a-1920x1920

 

1x Impregnáciu na obuv Solitaire Sneaker Protector

S impregnáciou Solitaire Sneaker Protector získate rýchlu, účinnú a univerzálnu impregnáciu, ktorá ochráni vašu obuv pred vlhkosťou, nečistotami aj vyblednutím. Je vhodná  na všetky materiály vrátane kožených a obuv s membránou. Táto impregnácia účinkuje už 15 minút po aplikácii.

 

 

 

697_solitaire-905895-sneakerfresh-100ml-72dpi-a-1920x1920

 

1x Osviežovač obuvi Solitaire Sneaker Fresh 100 ml

S osviežovačom Solitaire Sneaker Fresh zostane vaša obuv a doplnky svieže aj pri častom používaní. Sprej na obuv má príjemnú citrónovú vôňu a schopnosť dlhodobo neutralizovať pachy. Je vhodný na všetky druhy materiálov. Sprej sa aplikuje veľmi jednoducho a rýchlo.

 

711_sol-sneakermikrofasertuch-905902-1300x1300-1920x1920

1x Mikrovláknovú utierku Solitaire 30 x 30 cm

Kvalitná čistiaca utierka Solitaire z mikrovlákna je všestranným pomocníkom v domácnosti a pri údržbe obuvi. Je vhodná na umývanie, utieranie a leštenie. Utierka s praktickým rozmerom 30 x 30 cm je kvalitne spracovaná, dá sa prať a ani pri opakovanom použití nepúšťa vlákna.

 

    651_eshop-houbicka-vetsi-1

1x Čistiacu špongiu INPRODUCTS 


Ideálna na čistenie textilnej alebo koženej obuvi a ďalších materiálov pomocou čistiacich prostriedkov. Vhodná na použitie pred aplikáciou impregnačného roztoku

 

So súpravou Solitaire na údržbu obuvi topánky najprv vyčistíte, potom hneď naimpregnujete a po určitom čase nosenia ich môžete osviežiť. Všetky prípravky budete mať poruke, takže vaša obuv môže byť vždy ako zo škatuľky.

 

Súprava je vhodná na údržbu:

  • textilnej a koženej obuvi (v prípade, že je obuv vyrobená z jemnej kože, odporúčame použiť prostriedok Solitaire Magic Cleaner)
  • športovej a letnej obuvi
  • zimnej a pracovnej obuvi
  • športových batohov, tašiek, šiltoviek a heliem

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie