GNP Bore Cleaning Foam Pena na čistenie hlavní 100 ml

Kód: 718
Novinka
Značka: GNP
8,29 € 6,85 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

100ml eshop_velikosti_zelena_gnp_gun oil 200   eshop_velikosti_oranzova_gnp_bore foam 200   eshop_velikosti_oranzova_gnp_bore foam 400

Pena GNP Bore Cleaning Foam zbaví vaše strelné, vzduchové aj plynové zbrane všetkých povýstrelových splodín, zvyškov strelného prachu aj ďalších nečistôt. Zaistite, aby bola vaša zbraň čistá a presná. Jednoduchá aplikácia peny, vďaka nanočasticiam prichytené nánosy uvoľňuje rýchlejšie a účinnejšie. Roztok je na vodnej báze a úplne bez zápachu. Ideálne použitie pred premazaním a konzerváciou olejom GNP Gun Oil. Vyčistí všetko od hlavne až po pohyblivé zbraňové mechanizmy, prípravok je šetrný k dreveným, gumovým i plastovým častiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

GNP Pena na čistenie hlavní – Bore Cleaning Foam účinne čistí a odstraňuje usadeniny z medi, mosadze, zinku, karbónu, povýstrelových splodín, zvyšky strelného prachu a ďalšie nečistoty, ktoré môžu spôsobovať nepresnosť zbrane. Vďaka penovému zloženiu sa roztok ľahko aplikuje a jednoducho sa dostane do hlavne. Čistenie je oveľa rýchlejšie a účinnejšie.

Penový čistič je ideálny na predčistenie hlavní pred použitím mazacieho a konzervačného oleja GNP Gun Oil.

Ako vašej zbrani pomôže

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rzi

Odstráni splodin

Po aplikácii priľnú nanočastice ku kovu a uvoľnia prichytené nánosy splodín strelného prachu a zvyškov olova, medi a niklu. Nečistoty jednoducho odstránite vyterákom.
ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachu

Vhodné na domácu aplikáciu

Základom roztoku je vodná báza. Prípravok nemá žiadny zápach a na čistenie zbrane ho možno použiť aj pohodlne doma – v dobre vetraných priestoroch.
ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiály

Nepoškodí drevo, plast, gumu ani čiernenie

Prípravok je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami k bežným materiálom šetrný. Aplikáciou roztoku nepoškodíte okrasné ani funkčné prvky zbrane z gumy, dreva či plastov. Nepoškodzuje ani čiernenie.

Nanočastice v pene vyčistia

  • hlaveň, záver a kohút,
  • vratnú a biciu pružinu, pružinu úderníka,
  • všetky kovové časti zbrane,
  • pohyblivé mechanizmy zbrane.

Ako sprej použiť

GNP Bore Cleaning Foam používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte. 

Pred čistením sa uistite, že je zbraň vybitá a v komore nie je náboj. Prípravok nanášajte na zbraňové súčiastky ohriate na izbovú teplotu.

  1. Penu nastriekajte do hlavne alebo naneste na všetky potrebné miesta a počkajte 5 – 15 minút. Na hrubé nečistoty použite mosadznú alebo bronzovú kefku na vyterákovej tyči.
  2. Potom pretiahnite hlaveň čistiacou šnúrou. Šnúry striedajte a opakujte, kým nebude čistiaca šnúra čistá. V prípade veľmi silného znečistenia proces opakujte.
  3. Dokonale vyčistený a pripravený povrch je pripravený na ošetrenie konzervačným olejom GNP Gun Oil.

Technické vlastnosti

Hĺbkové a efektívne odstránenie všetkých povýstrelových splodín. Spotreba: cca 50 – 100 ml na 1 m2 (podľa miery znečistenia). Obsah balenia: 100, 200 a 400 ml. Čas použiteľnosti: 5 rokov od dátumu výroby.

Zloženie

Vodní báze, ethanolamin, propan-diol, ethanol, prísada GNP.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie zbraní
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: Hĺbkové a efektívne odstránenie všetkých povýstrelových splodín.
Zloženie: Ethanolamin, propan, butan Butoxyethan, isobutan, prímes GNP
Expirácia: 5 rokov
Značka: GNP
Objem: 100 ml
Spotreba: cca 50 - 100 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie