INPRODUCTS impregnácia na Obuv 400 ml

Kód: 62
Značka: INPRODUCTS
22,88 €
Skladom

Obsah:

eshop_velikosti_oranzova_inproducts_200_obuveshop_velikosti_zelena_inproducts_400_obuv eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_obuv2 eshop_velikosti_oranzova_inproducts_5_obuv

Impregnácia ochráni vašu textilnú, semišovú a membránovú obuv pred prevlhnutím a znečistením – a to aj v extrémnych podmienkach a až na 3 mesiace.

doprava_1 Doprava zadarmo
nad 40 €
overeni_1 Overené
zákazníkmi
 
skladem_1 Odosielame
do 2 dňa

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia na obuv zaistí vašim chodidlám pohodlie a teplo v každej situácii – pri jesenných pľuštiach aj pri treku v daždi a blate. Nanočastice s kremíkom zvyšujú odolnosť prírodnej kože, textilu, membrány Gore-Tex a semišu proti znečisteniu a presiaknutiu vody. Vďaka impregnácii INPRODUCTS vám obuv bude slúžiť dlhé roky.

Prečo si vybrať INPRODUCTS – impregnáciu na obuv?

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu obuvi ochrannú kremíkovú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu aj nečistoty a zabráni zničeniu materiálu posypovou soľou. Impregnácia okrem toho bráni aj vzniku nevzhľadných škvŕn.


ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachuBez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom nášho impregnačného roztoku je voda. Sprej je vďaka tomu bez farby a bez zápachu, neohrozuje vaše zdravie a bez obáv ho môžete používať aj v uzavretých priestoroch.

ikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membranyZachová priedušnosť materiálu

Impregnácia INPRODUCTS obnovuje priedušnosť a vlastnosti membránových textílií (Gore-Tex a ďalších). Vaša obuv bude chránená proti vlhkosti, zároveň však zostane priedušná.

ikona__nanoprotech-stity_lze-mýt-v-pračceVydrží intenzívne čistenie

Vďaka kremíkovej vrstve nanočastíc počas prania vyčistíte tkaninu obuvi od soli a potu. Po vyschnutí sa funkcia nanočastíc obnoví. Impregnácia vydrží až 10 pracích cyklov s vodou a až 5 cyklov s pracím práškom.


Ako impregnácia INPRODUCTS funguje:

SK_inproducts-princip1_textilSK_inproducts-princip2_textilSK_inproducts-princip3_textilSK_inproducts-princip4_textil


Test INPRODUCTS – impregnácia na obuv v teréne:S impregnáciou INPRODUCTS ochránite:

  • bežnú textilnú obuv (tenisky, plátenky),
  • obuv z prírodnej kože,
  • obuv zo semišu,
  • športovú a membránovú obuv (turistické topánky, kopačky, tretry).

co-sprej-osetrujeAko prípravok používať?

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú obuv. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po obuvi špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C. Pri poklese teploty pod 3 °C a zamrznutiu roztoku dochádza k jeho znehodnoteniu.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml a 5 l.

jak-sprej-pouzivat Zloženie:

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

icons8-error-48 Bezpečnostní list

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoor a Camping
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 400 ml
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej
Poistka: Áno

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EUR
CZK