INPRODUCTS Impregnácia na Pracovné odevy 400 ml

Kód: 204
24,99 € 20,65 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Obsah:

eshop_velikosti_oranzova_inproducts_200_pracovni (1)eshop_velikosti_zelena_inproducts_400_pracovni eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_pracovni2 eshop_velikosti_oranzova_inproducts_5_pracovni

Impregnáciou INPRODUCTS ochránite váš pracovný odev pred vlhkom i olejom, benzínom, soľou a ďalšími chemickými látkami až na tri mesiace. Jednoduchá aplikácia sprejom, zaručená ochrana vďaka jedinečnej technológii neviditeľnej vrstvy z kremíkových nanočastíc. Ideálne pre uniformy, montérky, laboratórny odev alebo kuchynské zástery. Zachováva priedušnosť materiálu a vydrží až desať pracích cyklov. Postrek je nehorľavý a úplne bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok Inproducts na pracovné odevy ochráni uniformy a oblečenie hasičov, stavbárov, robotníkov, lekárov a ďalších pracovníkov pred znečistením a poškodením. Vrstva kremíkových nanočastíc odpudzuje vodu, oleje i rôzne chemické látky, nemení štruktúru a ohybnosť tkaniny a predlžuje životnosť pracovných uniforiem a ďalších odevov až o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať impregnáciu na obuv

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdle

Zabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu a chemické látky a okrem toho bráni aj vzniku nevzhľadných škvŕn.
ikona__nanoprotech-stity_odolné-vůči-olejům-a-chemikáliím

Nehorľavá impregnácia

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom našich prípravkov INPRODUCTS je voda. Sprej je bezfarebný, bez zápachu a je nehorľavý. Bez obáv ho môžete použiť na uniformy hasičov a ďalších pracovníkov rizikových povolaní.
ikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membrany

Zachová priedušnosť materiálu

Impregnácia INPRODUCTS obnovuje nepremokavosť tkaniny. Pracovný odev bude chránený proti vlhkosti, olejovými zlúčeninami a inými chemikáliami – a zároveň bude „dýchať“.
ikona__nanoprotech-stity_lze-mýt-v-pračce

Vydrží až 10 pracích cyklov

Vrstva kremíkových nanočastíc dovolí počas prania vyčistiť tkaninu membrány od soli a potu. Po vyschnutí sa funkcia nanočastíc obnoví. Impregnácia vydrží až 10 pracích cyklov s vodou a až 5 cyklov s pracím práškom.

Ako impregnácia funguje

SK_inproducts-princip1_textil SK_inproducts-princip2_textil
SK_inproducts-princip3_textil SK_inproducts-princip4_textil

Test INPRODUCTS – funkčnosť impregnácie

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite

  • hasičské uniformy a výbavu,
  • vojenské a policajné uniformy,
  • lesnícke oblečenie,
  • montérky a rukavice,
  • zdravotnícke a laboratórne plášte,
  • kuchárske zástery a oblečenie.

Ako prípravok používať

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú tkaninu. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po látke špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C.

Technické vlastnosti

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

Zloženie

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Priemysel a poľnohospodárstvo
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 400 ml
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej
Poistka: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie