INPRODUCTS Impregnácia na Pracovné odevy 5 litrov

Kód: 70
Značka: INPRODUCTS
207,60 €
Skladom

Obsah:

eshop_velikosti_oranzova_inproducts_200_pracovni (1)eshop_velikosti_oranzova_inproducts_400_pracovni  eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_pracovni2 eshop_velikosti_zelena_inproducts_5_pracovni

Impregnácia Inproducts ochráni váš pracovný odev pred vlhkom i olejom, benzínom, soľou a ďalšími chemickými látkami až na 3 mesiace.

doprava_1 Doprava zadarmo
nad 40 €
overeni_1 Overené
zákazníkmi
 
skladem_1 Odosielame
do 2 dňa

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok Inproducts na pracovné odevy ochráni uniformy a oblečenie hasičov, stavbárov, robotníkov, lekárov a ďalších pracovníkov pred znečistením a poškodením. Vrstva kremíkových nanočastíc odpudzuje vodu, oleje i rôzne chemické látky, nemení štruktúru a ohybnosť tkaniny a predlžuje životnosť pracovných uniforiem a ďalších odevov až o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať INPRODUCTS – impregnáciu na pracovné odevy?

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu a chemické látky a okrem toho bráni aj vzniku nevzhľadných škvŕn.

ikona__nanoprotech-stity_odolné-vůči-olejům-a-chemikáliímNehorľavá impregnácia

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom našich prípravkov INPRODUCTS je voda. Sprej je bezfarebný, bez zápachu a je nehorľavý. Bez obáv ho môžete použiť na uniformy hasičov a ďalších pracovníkov rizikových povolaní.

Zachová priedušnosť materiáluikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membrany

Impregnácia INPRODUCTS obnovuje nepremokavosť tkaniny. Pracovný odev bude chránený proti vlhkosti, olejovými zlúčeninami a inými chemikáliami – a zároveň bude „dýchať“.

ikona__nanoprotech-stity_lze-mýt-v-pračceVydrží až 10 pracích cyklov

Vrstva kremíkových nanočastíc dovolí počas prania vyčistiť tkaninu membrány od soli a potu. Po vyschnutí sa funkcia nanočastíc obnoví. Impregnácia vydrží až 10 pracích cyklov s vodou a až 5 cyklov s pracím práškom.

 
Ako impregnácia INPRODUCTS funguje:

SK_inproducts-princip1_textilSK_inproducts-princip2_textilSK_inproducts-princip3_textilSK_inproducts-princip4_textil

Test INPRODUCTS – funkčnosť impregnácie na pracovné odevy

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite:

  • hasičské uniformy a výbavu,
  • vojenské a policajné uniformy,
  • lesnícke oblečenie,
  • montérky a rukavice,
  • zdravotnícke a laboratórne plášte,
  • kuchárske zástery a oblečenie.

co-sprej-osetrujeAko prípravok používať?

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú tkaninu. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po látke špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C. Pri poklese teploty pod 3 °C a zamrznutiu roztoku dochádza k jeho znehodnoteniu.

technicke-vlastnostiTechnické vlastnosti:

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

jak-sprej-pouzivatZloženie:

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

icons8-error-48 Bezpečnostní list

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: INPRODUCTS impregnácia 5 l kanistre
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 5 l
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Kanystr
Rozprašovač: 2 l

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EUR
CZK