INPRODUCTS Impregnácia na Textilné sedačky 5 litrov

Kód: 75
Značka: INPRODUCTS
199,60 €
Skladom

Obsah:

eshop_velikosti_oranzova_inproducts_400_sedacky eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_sedacky2 eshop_velikosti_zelena_inproducts_5_sedacky


Impregnácia Inproducts ochráni všetky druhy vašich textilných, bavlnených aj plyšových sedačiek pred zašpinením od jedál, sladkých nápojov alebo domácich maznáčikov.

doprava_1 Doprava zadarmo
nad 40 €
overeni_1 Overené
zákazníkmi
 
skladem_1 Odosielame
do 2 dňa

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S impregnáciou INPRODUCTS si domáci relax užijete na maximum. Vďaka impregnačnému roztoku zostanú čisté a suché vaše kreslá, čalúnené stoličky, sedacie súpravy aj autosedačky. Roztokom nemusíte chrániť iba rôzne typy sedačiek, ale aj koberce, záhradný nábytok či dekorácie. Tenký film kremíkových nanočastíc zabráni prevlhnutiu a predĺži životnosť vášho domáceho vybavenia o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať impregnáciu na textilné sedačky?

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu. Tá odpudzuje vodu i nečistoty, bráni vzniku škvŕn od jedla, sladkých nápojov alebo domácich maznáčikov.


ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachuBez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom prípravkov INPRODUCTS je voda. Vďaka tomu je sprej bezfarebný a bez zápachu, nie je zdraviu škodlivý a môžete ho bez obáv použiť aj v uzavretých priestoroch.

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-UV-zářenímChráni proti UV žiareniu

Vrstva nanočastíc chráni tkaninu sedačiek pred poškodením slnečnými lúčmi. Vďaka tomu vám outdoorové vybavenie vydrží oveľa dlhšie, než pri používaní konkurenčných impregnácií.


Ako impregnácia INPRODUCTS funguje:

SK_inproducts-princip1_textilSK_inproducts-princip2_textilSK_inproducts-princip3_textilSK_inproducts-princip4_textil


Ako ochrániť sedačku? Pozrite sa na videonávod:

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite:

  • sedacie súpravy,
  • kreslá, čalúnené stoličky,
  • autosedačky,
  • záhradný nábytok,
  • koberce, látkové dekorácie.

co-sprej-osetrujeAko prípravok používať?

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú tkaninu. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po látke špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C. Pri poklese teploty pod 3 °C a zamrznutiu roztoku dochádza k jeho znehodnoteniu.

technicke-vlastnostiTechnické vlastnosti:

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

jak-sprej-pouzivatZloženie:

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

icons8-error-48 Bezpečnostní list

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: INPRODUCTS impregnácia 5 l kanistre
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 5 l
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Kanystr
Rozprašovač: 2 l

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EUR
CZK