INPRODUCTS Impregnácia na Textilné sedačky 400 ml

Kód: 206
24,19 € 19,99 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Obsah:

eshop_velikosti_zelena_inproducts_400_sedacky eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_sedacky2 eshop_velikosti_oranzova_inproducts_5_sedacky


Impregnácia INPRODUCTS ochráni všetky druhy vašich textilných, bavlnených aj plyšových sedačiek pred zašpinením potravinami, sladkými nápojmi alebo domácimi maznáčikmi. Prípravok sa vďaka spreju ľahko nanáša. Po aplikácii vznikne tenký neviditeľný film z kremíkových nanočastíc, ktorý odpudzuje vodu i nečistoty. Je úplne bez zápachu, šetrný a z hľadiska zdravia bezpečný. Overené skutočnými používateľmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

S impregnáciou INPRODUCTS si domáci relax užijete na maximum. Vďaka impregnačnému roztoku zostanú čisté a suché vaše kreslá, čalúnené stoličky, sedacie súpravy aj autosedačky. Roztokom nemusíte chrániť iba rôzne typy sedačiek, ale aj koberce, záhradný nábytok či dekorácie. Tenký film kremíkových nanočastíc zabráni prevlhnutiu a predĺži životnosť vášho domáceho vybavenia o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať impregnáciu na obuv

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdle

Zabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu. Tá odpudzuje vodu i nečistoty, bráni vzniku škvŕn od jedla, sladkých nápojov alebo domácich maznáčikov.
ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachu

Bez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom nášho impregnačného roztoku je voda. Sprej je vďaka tomu bez farby a bez zápachu, neohrozuje vaše zdravie a bez obáv ho môžete používať aj v uzavretých priestoroch.
ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-UV-zářením

Chráni proti UV žiareniu

Vrstva nanočastíc chráni tkaninu sedačiek pred poškodením slnečnými lúčmi. Vďaka tomu vám outdoorové vybavenie vydrží oveľa dlhšie, než pri používaní konkurenčných impregnácií.

Ako impregnácia funguje

SK_inproducts-princip1_textil SK_inproducts-princip2_textil
SK_inproducts-princip3_textil SK_inproducts-princip4_textil

Prečo si vybrať impregnáciu na textilné sedačky

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu. Tá odpudzuje vodu i nečistoty, bráni vzniku škvŕn od jedla, sladkých nápojov alebo domácich maznáčikov.

ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachuBez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom prípravkov INPRODUCTS je voda. Vďaka tomu je sprej bezfarebný a bez zápachu, nie je zdraviu škodlivý a môžete ho bez obáv použiť aj v uzavretých priestoroch.

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-UV-zářenímChráni proti UV žiareniu

Vrstva nanočastíc chráni tkaninu sedačiek pred poškodením slnečnými lúčmi. Vďaka tomu vám outdoorové vybavenie vydrží oveľa dlhšie, než pri používaní konkurenčných impregnácií.

Videonávod ako ochrániť sedačku

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite

  • sedacie súpravy,
  • kreslá, čalúnené stoličky,
  • autosedačky,
  • záhradný nábytok,
  • koberce, látkové dekorácie.

Ako prípravok používať

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú tkaninu. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po látke špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C.

Technické vlastnosti

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám na 6 až 12 mesiacov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 400 ml, 1 l a 5 l.

Zloženie

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Impregnácia na sedačky
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám na 6 až 12 mesiacov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 400 ml
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej
Poistka: Áno

Videonávod ako ochrániť sedačku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie