NANOPROTECH Bicycle (antikorózne mazivo) 150 ml

Kód: 152
14,99 € 12,39 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_bicycle    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_150_bicycle    eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_300_bicycle

Ochráňte jednotlivé časti svojho bicykla pred hrdzou a nečistotami, premažte reťaz a zaistite plynulé prehadzovanie rýchlostí s NANOPROTECH Bicycle. Unikátny sprej s nanočasticami vytvára na kovovom povrchu tenký film, ktorý až 12 mesiacov odpudzuje vodu a bráni zachytávaniu nečistôt. Roztok na báze oleja je ideálny na zabránenie drenia reťaze a všetkých mechanických súčastí bicykla. Vhodný do suchého aj mokrého prostredia, na rám bicykla, bovdeny a lanká alebo gumové tesnenia, pomáha uvoľniť stuhnuté závity. Váš bicykel bude v dokonalej kondícii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej NANOPROTECH Bicycle chráni jednotlivé časti bicykla pred hrdzavením a bráni dreniu. Aplikáciou roztoku s nanočasticami uvoľníte stuhnuté súčiastky, predĺžite životnosť bicykla a výrazne znížite náklady na ich údržbu.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vášmu bicyklu pomôže

ikona__nanoprotech-stity_promazava

Zabráni vŕzganiu a dreniu

Mazivová zložka NANOPROTECH Bicycle zabráni dreniu reťaze, laniek, osí pedálov a tlmičov. Vďaka nanočasticiam zostane mazivo v spojoch až 1 rok.
ikona__nanoprotech-stity_chrani-pred-korozi

Ochráni pred koróziou

Nanočastice s roztokom NANOPROTECH Bicycle priľnú k súčiastkam bicykla, zamedzia prístupu molekulám vody, a tým aj hrdzaveniu. Prechádzaní mlák, brodenie rieky ani zimovanie bicykla v pivnici vás už nemusí trápiť.
ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šrouby

Uvoľní stuhnuté súčiastky

Po aplikácii zanesú nanočastice mazivo pod hlavice stuhnutých skrutiek a pomôžu ich uvoľniť bez toho, aby vám pri jazde hrozilo nebezpečenstvo. Jednotlivé súčiastky vymeníte pri údržbe oveľa rýchlejšie ako predtým!
ikona__nanoprotech-stity_lepi-mene-necistot

Nelepia nečistoty

Do pätnástich minút po aplikácii spreja NANOPROTECH Bicycle sa nanočastice uchytia priamo do jednotlivých spojov reťaze. Prebytočný roztok je potom možné jednoducho zotrieť suchou handrou. Vďaka tomu zostane reťaz dokonale namazaná a napriek tomu na povrchu suchá a chránená tenkým filmom nanočastíc.

Vráti vám radosť z jazdy

Nanočastice v spreji ochránia a namažú

  • reťaze, rozety a prevody,
  • bovdeny a lanká,
  • rám bicykla,
  • skrutky a matice,
  • čapy a puzdrá,
  • gumové tesnenia.

Spokojní zákazníci tvrdia

reference_web_svata bozak

Ohlasy z médií

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Bicycle používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  • Roztok nanášajte na určený povrch v súvislej vrstve zo vzdialenosť 10 až 20 cm alebo priamo na určené miesto.
  • Po nanesení počkajte 15 minút a zvyšný roztok zotrite.

Technické vlastnosti

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Mazanie a ochrana bicykla
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 29.6.2022
+ dobře maže
+ dlouho vydrží

Koupil jsem si ho před lety na cyklistickém veletrhu, a když došel, usoudil jsem, že jiný olej na řetěz kupovat nechci. Vřele doporučuji všem cyklistům!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie