INPRODUCTS Impregnácia na Outdoor odevy 200 ml

Kód: 49
Značka: INPRODUCTS
15,08 €
Skladom

Obsah:

eshop_velikosti_zelena_inproducts_200_outdooreshop_velikosti_oranzova_inproducts_400_outdoor eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_outdoor2 eshop_velikosti_oranzova_inproducts_5_outdoor

Impregnácia Inproducts ochráni vašu membránovú bundu a nohavice, čiapku alebo rukavice pred mokrom a znečistením – v lete, počas zimy a až na 3 mesiace.

doprava_1 Doprava zadarmo
nad 40 €
overeni_1 Overené
zákazníkmi
 
skladem_1 Odosielame
do 2 dňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej INPRODUCTS pre outdoorové odevy vás udrží v teple a suchu v lete aj v zime, v daždi aj na svahu. Tenký film kremíkových nanočastíc chráni membránové oblečenie značiek Gore-Tex, Climatic, Gelanots a ďalších proti prevlhnutiu a znečisteniu. S impregnáciou INPRODUCTS predĺžite životnosť svojich outdoorových odevov o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať INPRODUCTS – impregnáciu na outdoor odevy?

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdleZabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu ochrannú kremíkovú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu i nečistoty. Impregnácia okrem toho bráni aj vzniku nevzhľadných škvŕn.

ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachuBez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom nášho impregnačného roztoku je voda. Sprej je vďaka tomu bez farby a bez zápachu, neohrozuje vaše zdravie a bez obáv ho môžete používať aj v uzavretých priestoroch.

ikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membranyZachová priedušnosť materiálu

Impregnácia INPRODUCTS obnovuje priedušnosť a vlastnosti membránových textílií (Gore-Tex a ďalšie). Vaša obuv bude chránená proti vlhkosti, zároveň však zostane priedušná.

ikona__nanoprotech-stity_lze-mýt-v-pračceVydrží až 10 pracích cyklov

Vďaka kremíkovej vrstve nanočastíc počas prania vyčistíte tkaninu obuvi od soli a potu. Po vyschnutí sa funkcia nanočastíc obnoví. Impregnácia vydrží až 10 pracích cyklov s vodou a až 5 cyklov s pracím práškom.

 

Ako impregnácia INPRODUCTS funguje:

SK_inproducts-princip1_textilSK_inproducts-princip2_textilSK_inproducts-princip3_textilSK_inproducts-princip4_textil


Test INPRODUCTS – impregnácia na outdoorové odevy:

 

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite:

  • membránové bundy, kabáty a vetrovky,
  • nohavice a šortky,
  • čiapky a šály,
  • rukavice.

co-sprej-osetrujeAko prípravok používať? Technické vlastnosti:

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistené, suché oblečenie. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm.  Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po odeve špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C. Pri poklese teploty pod 3 °C a zamrznutiu roztoku dochádza k jeho znehodnoteniu.

technicke-vlastnostiTechnické vlastnosti:

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

jak-sprej-pouzivatZloženie:

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

icons8-error-48 Bezpečnostní list

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoor a Camping
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 200 ml
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej
Poistka: Áno

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EUR
CZK