NANOPROTECH Bicycle odmasťovač na bicyklovú reťaz 400 ml

Kód: 660
Novinka
Značka: NANOPROTECH
11,19 € 9,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Odmasťovací a čistiaci sprej na bicyklovú reťaz NANOPROTECH Bicycle odstráni rýchlo a účinne staré oleje a mastnotu zo všetkých mechanizmov vášho bicykla. Roztok sa jednoducho aplikuje, nepoškodzuje gumu, laky ani plasty a je možné ho ľahko zotrieť handrou či papierovým obrúskom.

Detailné informácie

Podrobný popis

S odmasťovacím sprejom NANOPROTECH Bicycle efektívne odstránite všetky oleje, tuky, zaschnutú vazelínu, pasty, mastnotu, chémiu či iné silné znečistenie z kovových a plastových povrchov bicykla. Odmasťovač pôsobí rýchlo a účinne. Roztok je šetrný k všetkým druhom materiálov – kovu, gume alebo plastom. Sprej sa ľahko nanáša a po pár minútach pôsobenia môžete rozpustené nečistoty zotrieť handrou či papierovou utierkou. Ťažšie dostupné miesta ľahko vyčistíte pomocou štetca.

 

Roztok je ideálny na predčistenie reťaze a ďalších mechanických súčastí pred použitím antikorózneho a mazacieho oleja NANOPROTECH Bicycle.

Hlavné prednosti spreja

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rzi

Dokonale odmastí

Vďaka unikátnemu zloženiu roztok dokonale odmastí všetky oleje, tuky a inú chémiu z bicyklovej reťaze a ďalších mechanických súčastí bicykla.

ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiály

Nepoškodí gumu, lak ani plast

Prípravok je neagresívny a maximálne šetrný k bežným materiálom, nepoškodzuje kovové, gumové, plastové ani lakované časti bicykla.Sprej odmastí

  • reťaz bicykla,
  • mechanické časti
  • kolesá bicykla.

Ako sprej použiť

NANOPROTECH Bicycle odmasťovač používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred aplikáciou roztoku sprej pretrepte.

  1. Podľa rozsahu znečistenia aplikujte na povrch dostatočné množstvo odmasťovača, a to zo vzdialenosti 5 cm alebo podľa potreby.
  2. Nechajte chvíľu pôsobiť (5 – 10 min) a následne mastnotu zotrite mäkkou handrou alebo papierovými utierkami. Pri väčšom znečistení použite kefu. Postup môžete v prípade potreby opakovať.
  3. Povrch bude dokonale odmastený a pripravený na ošetrenie novou vrstvou antikorózneho a mazacieho oleja NANOPROTECH Bicycle.

Technické vlastnosti

Hĺbkové a efektívne odstránenie mastnoty z reťaze bicykla a ďalších mechanických súčastí. Spotreba: 50 – 100 ml na 1 m2 (podľa miery znečistenia). Obsah balenia: 400 ml. Čas použiteľnosti: 5 rokov od dátumu výroby.

Zloženie

Uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, izoalkány, cyklické, <5 % n-hexánu uhľovodíky, C6, izoalkány, <5 % n-hexánu, propán, bután, prímes GNP.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mazanie a ochrana bicykla
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie