NANOPROTECH Electric (ochrana elektroniky) 300 ml

Kód: 102
23,29 € 19,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Velikosti:

eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_75_electric    eshop_velikosti_oranzova_nanoprotech_150_electric    eshop_velikosti_zelena_nanoprotech_300_electric

S NANOPROTECH Electric ochránite svoje elektrické prístroje pred vodou a navlhnutú elektroniku vrátite späť k životu. Jedinečným sprejom nanesiete na elektrické kontakty tenký film z nanočastíc, ktorý vytvorí nepriepustnú bariéru a zabráni preniknutiu vody s ochranou až na 12 mesiacov. Aplikáciou roztoku eliminujete vlhkosť, odstránite začínajúcu oxidáciu a vrátite funkčnosť dosluhujúcej elektronike. Chráni tiež pred skratom a prebíjaním. Ideálny pre vysokonapäťové prístroje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej NANOPROTECH Electric chráni elektrické spotrebiče a stroje pred pôsobením kyslého dažďa, agresívnych chemických roztokov aj vysokej vzdušnej vlhkosti, a to až 1 rok. Nanesením médiá s nanočasticami elektroniku zakonzervuje, predĺžite jej životnosť a výrazne znížite svoje náklady na opravy.

Produkty NANOPROTECH využíva množstvo firiem:

logo-zkouska

Ako vašej domácnosti pomôže

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratem

Ochráni pred skratom

Po aplikácii priľnú nanočastice ku kovovým spojom a zamedzia prístup k molekulám vody, a tým aj skratu. Zároveň zabránia prebíjaniu prístroja, napríklad pri práci vo vlhkom prostredí.
ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-oxidací

Čistí zoxidované časti a obnoví funkčnosť

Odstránením zoxidovanej časti z povrchu kontaktov nanočastice predĺžia životnosť dosluhujúcej elektroniky.
ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektroniku

Zachránia navlhnuté zariadenie

Po aplikácii spreja vytlačia nanočastice z prístroja molekuly vody a tým zabránia jeho oxidácii a zničeniu. Zariadenie bude fungovať ako predtým a navyše zostane chránené proti korózii.

Využijete v dielni i domácnosti:


Nanočastice v spreji ochránia

  • Vonkajšie a vnútorné zásuvky a osvetlenie,
  • bezpečnostné systémy, senzory a snímače,
  • záhradnú, dielenskú a stavebnú techniku,
  • nízko aj vysokonapäťové rozvody,
  • alternátory, generátory a rozvodné a poistkové skrine,
  • batérie a ich kontakty,
  • konektory a všetky druhy kontaktov.

Spokojní zákazníci tvrdia

reference_web_kristyna dubna

Ohlasy z médii

Ako prípravok používať

NANOPROTECH Electric používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok aplikujte na vnútorné súčiastky prístrojov vypojených zo siete; na určený povrch ho nanášajte súvislou vrstvou zo vzdialenosti 15 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.
  2. Po nanesení počkajte 15 minút, potom prebytočný roztok zotrite.
  3. Na úplnú aktiváciu ochrany odporúčame počkať 24 hodín. Potom môžete ošetrené zariadenie bežne používať. Ak si nie ste s aplikáciou roztoku istí, zavolajte nám na +420 778 494 495, radi vám poradíme.

Varovanie: Sprej Nanoprotech Electric slúži na ochranu elektrických kontaktov pred vlhkosťou a oxidáciou. Videá s ponorenou žiarovkou sú ukážkou maximálnej izolácie, akú výrobok dokáže zabezpečiť. Pokus sme robili pod dohľadom odborníkov – za žiadnych okolností ho neskúšajte napodobňovať!

Technické vlastnosti

Zachovanie izolačných vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.

Zloženie

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana elektroniky a kontaktov
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až 1 rok, odolnosť voči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotreba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balenia: 75, 150 alebo 300 ml.
Zloženie: zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.
Expirácia: 5 let
Značka: Nanoprotech
Objem: 300 ml
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obal: Sprej pod tlakom
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 2.2.2021
+ Vytěsňuje vlhkost
+ Chrání před vniknutím vlhkosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie