GNP Gun Cleaner čistič na zbrane 150 ml

Kód: 524
10,79 € 8,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

gun cleaner ubrousky mini 2  75 ml eshop_velikosti_zelena_gnp_gun oil 200 (1)   eshop_velikosti_zelena_gnp_gun cleaner 150   eshop_velikosti_oranzova_gnp_gun cleaner 300

Čistič GNP Gun Cleaner je určený na odstránenie všetkých povýstrelových splodín, ako sú meď, zinok, olovo, karbón a tombak. Jednoducho aplikujete sprejom, nanočastice počas 15 minút priľnú ku kovu a uvoľnia prichytené nánosy, ktoré odstránite vyterákom. Efektívne vyčistí pušky, brokovnice, pištole, revolvery aj vzduchové a plynové zbrane. Roztok je na vodnej báze a úplne bez zápachu, šetrný k drevu, gume i plastom.

Detailné informácie

Podrobný popis

S GNP Gun Cleaner predĺžite životnosť svojej zbrane a získate istotu jej funkčnosti aj vo vypätých situáciách. Nanočastice preniknú nečistotami, vyplnia mikrotrhliny a narušia priľnavosť zvyškov strelného prachu, olova, medi, karbónu a tombaku k povrchu zbrane. Usadeniny potom ľahko mechanicky odstránite.

Na následné odmastenie odporúčame GNP Degreaser Cleaner odmasťovač zbraní. Na zakonzervovanie a premazanie zbraňových mechanizmov odporúčame využiť prípravok GNP Gun oil.

Ako vašej zbrani pomôže

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rzi

Odstráni splodin

Po aplikácii priľnú nanočastice ku kovu a uvoľnia prichytené nánosy splodín strelného prachu a zvyškov olova, medi a niklu. Nečistoty jednoducho odstránite vyterákom.
ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachu

Vhodné na domácu aplikáciu

Základom roztoku je vodná báza. Prípravok nemá žiadny zápach a na čistenie zbrane ho možno použiť aj pohodlne doma – v dobre vetraných priestoroch.
ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiály

Nepoškodí drevo, plast, gumu ani čiernenie

Prípravok je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami k bežným materiálom šetrný. Aplikáciou roztoku nepoškodíte okrasné ani funkčné prvky zbrane z gumy, dreva či plastov. Nepoškodzuje ani čiernenie.

Nanočastice v spreji vyčistia

  • tiahla, hlaveň,
  • vývrt hlavne, záver
  • a ďalšie znečistené miesta.

Ako použiť

GNP Gun Cleaner používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

Pred čistením sa uistite, že je zbraň vybitá a v komore nie je náboj. Prípravok nanášajte na zbraňové súčiastky ohriate na izbovú teplotu.

  1. Roztok aplikujte na súčiastky v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 – 20 cm.
  2. Po nanesení počkajte 15 minút a nečistoty mechanicky odstráňte – utierkou z mikrovlákna, papierovým uterákom alebo handričkou.
  3. Na vyčistenie hlavne naneste roztok na čistiacu šnúru alebo vyterák s handričkou, niekoľkokrát ním pretiahnite celú hlaveň a počkajte 15 – 30 minút. Potom cez hlaveň pretiahnite vyterák s čistou handričkou (alebo čistiacou šnúrou). Čistenie opakujte, kým na čistiacich pomôckach zostávajú nečistoty.
  4. Pri veľmi znečistenej zbrani postup čistenia viackrát zopakujte. Pri medených a studených súčiastkach nechajte roztok pôsobiť 30 minút.

Technické vlastnosti

Hĺbkové a efektívne odstránenie všetkých povýstrelových splodín. Spotreba: cca 50 – 100 ml na 1 m2 (podľa miery znečistenia). Obsah balenia: 75, 150 a 300 ml. Čas použiteľnosti: 5 rokov od dátumu výroby.

Zloženie

Vodná báza, etanolamín, propán-diol, etanol, prísada GNP.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie zbraní
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: Hĺbkové a efektívne odstránenie všetkých povýstrelových splodín.
Zloženie: vodní báze, ethanolamin, propan-diol, ethanol, prísada GNP Gun Cleaner.
Expirácia: 5 rokov
Značka: GNP
Objem: 150 ml
Spotreba: cca 50 - 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie