INPRODUCTS čistiaca kefa

Kód: 625
8,20 € 6,78 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Čistiaca kefa INPRODUCTS z kvalitného bukového dreva a 100 % konských vlasov sa stane vaším pravidelným pomocníkom pri čistení a leštení rôznych typov povrchov od kožených topánok až po textilné sedačky. Ideálna na odstránenie nečistôt pred aplikáciou impregnácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitná kefa na čistenie je český výrobok, vyrobený z lakovaného bukového dreva a 100 % konských vlasov. Má jednoduchý, funkčný a ergonomický dizajn. Najlepšie čistí za použitia vody či mydla. Použiť ho môžete na obuv či odev z ľubovoľného materiálu, najmä z kože, ale tiež na vyčistenie sedačiek, stanov a iných textílií. Výborne poslúži pri odstraňovaní nečistôt pred nástrekom našich impregnácií INPRODUCTS.

inproducts_kartac_detail

Benefity:

  • kvalitné bukové drevo,
  • 100 % konské vlasy,
  • odolný lakovaný materiál,
  • na čistenie kože alebo textilu,
  • vhodná aj na leštenie kože.

Konské vlasy sú ideálne na leštenie kožených povrchov. Ich výborná pevnosť a elasticita v spojení s prirodzenou drsnosťou vytvára dokonalé podmienky na vtieranie krému do štruktúry kože aj odstraňovanie jemných nečistôt. Kefa je šetrná, preto je vhodná na hladkú kožu aj drsnejšie textilné povrchy.

Údržba:

Kefa má dlhú životnosť a je v podstate bezúdržbová. V prípade znečistenia ju stačí umyť v teplej mydlovej vode, vytriasť z nej vodu, otočiť štetinami nadol a  nechať dôkladne vyschnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Značka: Inproducts
Materiál: Lakované bukové drevo, 100 % konské vlasy
Rozmer: 137 x 40 mm
Vyrobené: V Českej republike

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie