INPRODUCTS Impregnácia na Stany a Batohy 200 ml

Kód: 87
15,39 € 12,72 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Obsah:

eshop_velikosti_zelena_inproducts_200_stanyeshop_velikosti_oranzova_inproducts_400_stany eshop_velikosti_oranzova_inproducts_1_stany2 eshop_velikosti_oranzova_inproducts_5_stany

Impregnácia INPRODUCTS ochráni váš stan, markízu, slnečník a batoh pred prevlhnutím a znečistením. Či je materiál z membrány, prírodnej kože alebo syntetických vlákien, ľahkou aplikáciou spreja na ňom vytvoríte tenký film z kremíkových nanočastíc odpudzujúci vodu i nečistoty. Vďaka tomu tkanina ani koža nepremokne, zostane priedušná a zamedzíte vzniku plesní aj poškodenia slnečným žiarením. Impregnácia je úplne bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

S impregnáciou INPRODUCTS si stanovanie užijete na maximum. Vďaka impregnačnému roztoku zostanete v suchu a teple počas letných prehánok vy aj obsah vášho batoha. Tenký film kremíkových nanočastíc zabráni prevlhnutiu a predĺži životnosť vášho outdoorového vybavenia o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať impregnáciu na obuv

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdle

Zabráni zachytávaniu nečistôt

Roztok vytvorí na povrchu látky ochrannú kremíkovú vrstvu. Tá odpudzuje vodu i nečistoty, bráni vzniku nevzhľadných škvŕn a obnovuje vodoodolnosť vonkajšieho plášťa stanu.
ikona__nanoprotech-stity_jednodušší-balení-stanů

Zabráni vzniku plesní a zatuchnutiu

Prípravok zamedzí rastu plesní, ktoré škodia vybaveniu i zdraviu. Aj po prepršanej noci zabalíte stan v priebehu niekoľkých minút. Vďaka vrstve odpudzujúcej vodu nemusíte čakať, kým tkanina uschne – kvapky jednoducho strasiete.
ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachu

Bez farby a zápachu

Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom nášho impregnačného roztoku je voda. Sprej je vďaka tomu bez farby a bez zápachu, neohrozuje vaše zdravie a bez obáv ho môžete používať aj v uzavretých priestoroch.
ikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membrany

Zachová priedušnosť materiálu

Impregnácia INPRODUCTS obnovuje priedušnosť a vlastnosti membránových textílií (Gore-Tex a ďalších). Vaša obuv bude chránená proti vlhkosti, zároveň však zostane priedušná.
ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-UV-zářením

Chráni proti UV žiareniu

Vrstva nanočastíc chráni tkaninu stanu aj batohu pred poškodením slnečnými lúčmi. Vďaka tomu vám outdoorové vybavenie vydrží oveľa dlhšie, než pri používaní konkurenčných impregnácií.

Ako impregnácia funguje

SK_inproducts-princip1_textil SK_inproducts-princip2_textil
SK_inproducts-princip3_textil SK_inproducts-princip4_textil

Test - funkčnosť impregnácie na batohu

S impregnáciou INPRODUCTS ochránite

  • textilné membrány (Gore-Tex, Gelanots, SympaTex),
  • prírodnú kožu,
  • syntetické vlákna (nylon, polyester),
  • výrobky z kombinácie predošlých materiálov.

Ako prípravok používať

Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistenú, suchú tkaninu. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm. Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po látke špongiou.
  2. Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C.

Technické vlastnosti

Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

Zloženie

Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

inproducts_banner_stante se prodejcem2_SK

Dodatočné parametre

Kategória: Impregnácia na stany a batohy
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov
Zloženie: disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.
Expirácia: 2 roky
Značka: Inproducts
Objem: 200 ml
Spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2
Obal: Mechanický sprej
Poistka: Áno

Test - funkčnosť impregnácie na batohu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Hlavní kategorie